Saturnin  

Bar Klub Galerie

Naše filozofie:


Chtěli jsme vytvořit místo s vlídnou atmosférou a s občerstvením, kde bude možné příjemně trávit čas. Zatím je možné u nás na chvilku zakotvit v uspěchaném dni, pozastavit čas, dát si v klidu skleničku nebo půllitr, prohlédnout si výstavu obrazů, poklábosit s přáteli, zahrát si šachy nebo karty nebo třeba přečíst knížku. Snažili jsme se skloubit vše příjemné z dob minulých s tím co je příjemné na době současné a nepříjemné vynechat. Doufáme, že se nám to alespoň trochu podařilo.


Prostory baru jsou nekuřácké především proto, že ne úplně všichni, kdo mají chuť si dát skleničku, touží také kouřit. Zároveň drtivá většina vystavovatelů shlíží poměrně nevlídně na vystavování svých uměleckých děl v prostorách, kde se kouří. Tedy pokud chceme být nadále zprostředkovateli kulturních zážitků ve formě výstav obrazů, tak dodržíme status prostor baru jako nekuřácký.


Prostory klubu slouží jako místo, kde se konají divadelní představení, hudební vystoupení, je možné zde i uspořádat privátní večírek. V případě, že prostor není zrovna obsazen nějakou akcí, tak je možné si zde zahrát kulečník nebo si zde jednoduše posedět s přáteli u něčeho dobrého z naší nabídky. V klubu je možné kouřit. Pokud se zde koná akce, je rozhodnutí o kouření nebo nekouření na akci na vůli organizátora akce.


Kuřáci mají velký prostor si v klidu posedět na zahrádce, kde mohou naprosto nerušeně holdovat svojí kuřácké vášni a nikoho tím neomezují ani neruší. Do budoucna plánujeme kuřácký salonek, aby se i kuřáci u nás cítili pohodlně a nemuseli v dešti a mrazu postávat přede dveřmi.