Saturnin  

Klub dlouhého mládí

Co pro nás znamená "dlouhé mládí"?


Jsou to tři věci, které nelze oddělit:
Zdravé tělo


Domníváme se, že cesta ke zdravému tělu nevede přes nějaký zázračný recept, ale zajistí nám je jedině rozumný životní styl. Ten vidíme v dostatku pohybové aktivity, střídmém jídelníčku, zajištění dobré nálady a pozitivního vidění světa a trvalém vzdělávání ohledně potřeb našeho těla.

Komu se nechce běhat po žižkovských parcích, protože nemá tak docela představu o možnostech svého těla a svojí fyzické kondice, nabízíme řešení:

Najde u nás soukromý malý salónek nazvaný "Procházkovna" alias "Ve zdravém těle zdravý duch", kde je umístěný trenažer pro běh na lyžích. Je zde sprcha, toaleta. A pro běžce samotáře DVD přehrávač s monitorem, kde si k běhání můžete pustit film nebo hudbu.

Nemusíte si dělat starosti, že Vás někdo vidí když se na trenažéru více "procházíte" než běžíte

Salónek můžete využít jako jednotlivec nebo třeba s kamarádkou a střídat se.

Cena je vždy stejná bez ohledu na počet osob. 100kč na hodinu


Zdravé tělo vyžaduje především střídmé stravování. Nenabízíme žádné opulentní gurmánské nebo gurmetské zážitky. Nicméně vždy se u nás najde něco k zakousnutí. A rozhodně je to vždy něco, čím svému tělu neublížíte.

Naší stálicí jídelního lístku jsou panini a zeleninové saláty, které naše barmanky připravují na počkání

Často bývá k dispozici zeleninové polévka nebo kuskus, ratatouille, případně jiné zeleninové jídlo.

Pro milovníky kávy a dezertů, máme obvykle perník.

Nabízíme vše v opravdu malých porcích, aby se u nás najedli i ti, kteří se opravdu snaží jíst hodně málo. Nemusíte mít tedy obavy, že je něco v nepořádku, když budete mít chuť, dát si nějakou porci dvojnásobnou. Obzvlášť po fyzickém výkonu je s tím počítáno.

Maso, uzeniny, tučná, smažená a podobná jídla u nás nenajdete.

Aktualizovanou denní nabídku najdete většinou na našem facebooku na našem facebooku


Za nedílnou součást zdravého životního stylu považujeme sebevzdělání ohledně potřeb našeho těla. Proto pořádáme různé semináře o zdraví, bylinkách, zdravé výživě a příbuzných tématech.


Zdravý duch


Pro zdravého ducha je důležitá aktivita, především mozková. A jeho největší nepřítel jsou masmédia

Proto u nás nenajdete televizi, ale najdete u nás společenské hry: karty, šachy, šipky, kulečníkový stůl - pozor KARAMBOL. Každý si může vybrat, co je mu blízké.

Pro naše hosty nabízíme také knihovnu s knížkami různých žánrů, se kterými se můžete uvelebit v klidném koutě našeho klubu a nerušeně si číst.


Dobrá nálada


Pro dobrou náladu potřebujete hlavně pocit pohody, bezpečí a klidu nejlépe vylepšené špetkou humoru. Místo, kde se cítíte dobře a potkáváte s lidmi, které máte rádi. Chceme být takovým místem.

A proto si k nám můžete zajít na divadelní představení nebo na koncert libovolného žánru, který se Vám líbí. Program sestavujeme tak, aby si každý něco vybral.

Nejdůležitější jsou ovšem přátelé a setkávání s nimi. Proto je u nás možné kdykoliv uspořádat večírek nebo jen obyčejnou sešlost.

Dobrou náladu podporuje koneckonců i výběr kvalitního alkoholu u nás na baru. Považujeme ho za "léčivo duše". A je čistě jen na moudrosti hosta, aby si sám zvolil dávkování :-).

Vše čím je možné se u nás osvěžit nebo zahřát, najdete na našem nápojovém lístku.


Tyto tři body jsou vzájemně neoddělitelné součásti osobnosti člověka. Není možné mít dobrou náladu s bolestmi zad nebo kloubů. A naopak není možné mít zdravé tělo bez aktivního přístupu k životu.Co Vám umožní členství v klubu?

Momentálně bezplatné využití kulečníkového stolu, pokud nebudou platící zájemci o hru

Možnost posezení v klubových prostorách u šachů, karet a jiných společenských her v otevíracích hodinách bez omezení, pokud není akce

Využití "procházkovny" za poloviční cenu, tedy 50kč na hodinu

Sleva 50% na vstupném na všechny akce pořádané klubem pro registrovaného člena.


Jaké jsou podmínky členství v klubu?

Členství můžete získat na 1 měsíc za cenu 100Kč

Registrace člena se neplatí a znamená uložení základních údajů do databáze klubu.

Členství v klubu není vymahatelné.Náš parnter:počítadlo.abz.cz